Resultater onsdagseilas 24.august 2016 3.seilas Sparebank1 Cup

Igjen stort oppmøte for onsdagsseilasen. Det yrer av liv på brygga langt tid før start. Se her videoen som dokumenterer onsdagsgleden! Onsdagen er dagen hvor alle dagligdagse trivialiteter legges til side og det er kun glede, konkurranseinstinkt og lading av batteri som gjelder…Ukens høydepunkt for de fleste!

NB! Endringer kan skje! Se her for ev oppdateringer.

 

BB11

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
24.08.16
1 NOR-348 Louise
Skipper: Torunn Sætre (Brevik Seilforening)
1 1
2 NOR-284 BB11
Skipper: Hanne Sondresen (Brevik Seilforening)
2 2
3 NOR-18 Skipper: Ola Aarseth (Brevik Seilforening) 4 DNC (4)

CRUSING 1

Plass Seilnr Båt Båttype HCP Reell Korrigert Poeng Race 1
24.08.16
1 NOR-11313 Snakkas
Skipper: Frode Johansen (Brevik Seilforening)
1,038 1:31:05 1:34:32 1 1
2 NOR-10055 Kookaburra
Skipper: Henrik Tangen (Brevik Seilforening)
First 36.7 0,980 1:37:25 1:35:28 2 2
3 NOR-14541 Gøy På Vannet
Skipper: JAN OVE LORENTZEN (Brevik Seilforening)
HP 1030 1,0330 1:34:33 1:37:40 3 3
4 NOR-6478 Banzai
Skipper: Alf Førli (Brevik Seilforening)
0,944 1:50:54 1:44:41 4 4
5 NOR-158 NN
Skipper: Tom Lande Iversen (Brevik Seilforening)
X35 OD 1,0150 1:45:18 1:46:52 5 5
6 NOR-14041 Skipper: Thomas Reistad (Brevik Seilforening) Elan 380 0,944 1:55:17 1:48:49 6 6
7 NOR-10423 Barolo II
Skipper: Jon Helland (Brevik Seilforening)
Hanse 371 0,9680 1:55:45 1:52:02 7 7
8 NOR-11147 Anker 6
Skipper: Nina Klavenes (Brevik Seilforening)
Bavaria 42cr 0,9870 1:54:38 1:53:08 8 8
9 NOR-14740 Danica
Skipper: Knut Helmundsen (Brevik Seilforening)
Hanse 400 0,9410 2:09:39 2:02:00 9 9
10 NOR-15281 Felicita
Skipper: Henrik Wollenberg (Brevik Seilforening)
Bavaria 40 0,9260 2:14:42 2:04:43 10 10
11 NOR-14730 Chill Out
Skipper: Vibeche Hafenbrædl (Brevik Seilforening)
Bavaria 340 CR 0,9425 2:17:23 2:09:29 11 11
12 NOR-10259 Elvira
Skipper: Tore Øyvind Moen (Brevik Seilforening)
Sun Legende 41 0,9390 14 DNC (14)
12 NOR-11229 HeiltVilt
Skipper: KNUT MATHISEN (Brevik Seilforening)
Bavaria 42 Match 1,0390 14 DNC (14)

CRUSING 2

Plass Seilnr Båt Båttype HCP Reell Korrigert Poeng Race 1
24.08.16
1 NOR-6490 NENA
Skipper: Egil Søyland (Brevik Seilforening)
Aphrodite 101 0,8780 1:15:37 1:06:23 1 1
2 NOR-6440 Skipper: Kjetil Hornes (Brevik Seilforening) Maxi 999 0,892 1:24:26 1:15:18 2 2
3 NOR-10073 Backfisch III
Skipper: Truls Haugen (Brevik Seilforening)
0,950 1:19:22 1:15:23 3 3
4 NOR-4489 Impuls
Skipper: Sondre Ditlefsen (Brevik Seilforening)
Mixer 0,8950 1:26:27 1:17:22 4 4
5 NOR-14427 Berenike
Skipper: Pål Klavenes (Brevik Seilforening)
Bavaria 36 AC 0,9380 1:24:12 1:18:58 5 5
6 NOR-10138 DAISY
Skipper: Bjørn Erik Kasnes (Brevik Seilforening)
Hanse 341 0,9310 1:31:55 1:25:34 6 6
7 NOR-10422 Wind Waker
Skipper: Frode Bratlie (Brevik Seilforening)
Bavaria 32 AC 0,8540 1:42:04 1:27:09 7 7
8 NOR-3410 Skipper: Ole Jakob Løvsjø (Brevik Seilforening) 0,882 1:42:20 1:30:15 8 8
9 NOR-9773 Miss Mc ALL
Skipper: Thor-Helge Fygle Hansen (Brevik Seilforening)
Bavaria 40 AC 0,9120 2:24:20 2:11:37 9 9
10 NOR-14692 Aries
Skipper: Rune Haugen (Brevik Seilforening)
Afrodite 101 0,87 12 DNC (12)
10 NOR-6403 Skipper: David Sanna (Brevik Seilforening) Maxi 999 0,892 12 DNC (12)

EXPRESS

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
24.08.16
1 NOR-216 Skipper: Håkon Leth Olsen (Brevik Seilforening) 1 1
2 NOR-128 Skipper: Bjørn Nilsen (Brevik Seilforening) 2 2
3 NOR-94 Skipper: Svein Rørdam (Brevik Seilforening) 3 3
4 NOR-568 Skipper: Terje Nielsen (Brevik Seilforening) 4 4
5 NOR-135 Skipper: Kenneth Johansen (Brevik Seilforening) 5 5
6 NOR-530 Skipper: Jørn Fougner (Brevik Seilforening) 6 6
7 NOR-1000 Skipper: Rune Bakke (Brevik Seilforening) 7 7
8 NOR-228 Extase
Skipper: Dag Allan Jentoftsen (Brevik Seilforening)
8 8
9 NOR-714 Hurramegrundt
Skipper: Øivind-Tore Mylius (Kragerø Seilforening)
11 DNC (11)
9 NOR-189 Heggem&Hansen
Skipper: VEGARD HEGGEM (Brevik Seilforening)
11 DNC (11)

KOGG

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
24.08.16
1 NOR-78 Brevig
Skipper: Øyvind Ingebretsen (Brevik Seilforening)
1 1
2 NOR-X-72 Elwira
Skipper: Finn Coch (Brevik Seilforening)
2 2
3 NOR-X-74 Laila
Skipper: Tor Anker Jensen (Brevik Seilforening)
3 3
4 NOR-X-71 Oryx
Skipper: Oddbjørn Solum (Brevik Seilforening)
4 4
5 NOR-X-70 Skipper: Harald Amundsen (Brevik Seilforening) 7 DNC (7)
5 NOR-X-84 Skipper: Tore Amundsen (Brevik Seilforening) 7 DNC (7)

OPTIMIST

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
24.08.16
1 NOR-3413 Skipper: Sindre Kalio Andersen (Brevik Seilforening) 2 DNC (2)

ZOOM8

Plass Seilnr Båt Poeng
1 NOR-160 Skipper: Trym Kalio Andersen (Brevik Seilforening)