Resultater onsdagseilas 31.august 2016 4.seilas Sparebank1 Cup

4 seilas i Sparebank 1 Cup er gjennomført. Etter flere onsdager med laber vind fikk alle prøve seg i går med mye vind. Da teller selvsagt erfaring og timer i båten, men størstedelen av feltet seilte tett og det ble en skikkelig konkurranse helt inn om de beste plasseringene. Da er det bare å se frem i mot neste onsdag.

Det kan forekomme visse oppdateringer og da finner man dem her i Sailracesytem

 

BB11

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
31.08.16
1 NOR-348 Louise
Skipper: Torunn Sætre (Brevik Seilforening)
4 DNC (4)
1 NOR-284 BB11
Skipper: Hanne Sondresen (Brevik Seilforening)
4 DNC (4)
1 NOR-18 Skipper: Ola Aarseth (Brevik Seilforening) 4 DNC (4)

CRUSING 1

Plass Seilnr Båt Båttype HCP Reell Korrigert Poeng Race 1
31.08.16
1 NOR-11313 Snakkas
Skipper: Frode Johansen (Brevik Seilforening)
1,038 1:16:24 1:19:18 1 1
2 NOR-10055 Kookaburra
Skipper: Henrik Tangen (Brevik Seilforening)
First 36.7 0,980 1:21:08 1:19:30 2 2
3 NOR-10423 Barolo II
Skipper: Jon Helland (Brevik Seilforening)
Hanse 371 0,9680 1:25:20 1:22:36 3 3
4 NOR-14541 Gøy På Vannet
Skipper: JAN OVE LORENTZEN (Brevik Seilforening)
HP 1030 1,0330 1:21:40 1:24:21 4 4
5 NOR-6478 Banzai
Skipper: Alf Førli (Brevik Seilforening)
0,944 1:29:53 1:24:50 5 5
6 NOR-15281 Felicita
Skipper: Henrik Wollenberg (Brevik Seilforening)
Bavaria 40 0,9260 1:38:42 1:31:23 6 6
7 NOR-14740 Danica
Skipper: Knut Helmundsen (Brevik Seilforening)
Hanse 400 0,9410 1:37:40 1:31:54 7 7
8 NOR-11147 Anker 6
Skipper: Nina Klavenes (Brevik Seilforening)
Bavaria 42cr 0,9870 1:35:31 1:34:16 8 8
9 NOR-11229 HeiltVilt
Skipper: KNUT MATHISEN (Brevik Seilforening)
Bavaria 42 Match 1,0390 1:35:31 1:39:14 9 9
10 NOR-14730 Chill Out
Skipper: Vibeche Hafenbrædl (Brevik Seilforening)
Bavaria 340 CR 0,9425 1:47:25 1:41:14 10 10
11 NOR-158 NN
Skipper: Tom Lande Iversen (Brevik Seilforening)
X35 OD 1,0150 14 DNC (14)
11 NOR-10259 Elvira
Skipper: Tore Øyvind Moen (Brevik Seilforening)
Sun Legende 41 0,9390 14 DNC (14)
11 NOR-14041 Skipper: Thomas Reistad (Brevik Seilforening) Elan 380 0,944 14 DNC (14)

CRUSING 2

Plass Seilnr Båt Båttype HCP Reell Korrigert Poeng Race 1
31.08.16
1 NOR-6490 NENA
Skipper: Egil Søyland (Brevik Seilforening)
Aphrodite 101 0,8780 1:13:09 1:04:13 1 1
2 NOR-6440 Skipper: Kjetil Hornes (Brevik Seilforening) Maxi 999 0,892 1:14:27 1:06:24 2 2
3 NOR-14427 Berenike
Skipper: Pål Klavenes (Brevik Seilforening)
Bavaria 36 AC 0,9380 1:14:11 1:09:35 3 3
4 NOR-4489 Impuls
Skipper: Sondre Ditlefsen (Brevik Seilforening)
Mixer 0,8950 1:19:42 1:11:19 4 4
5 NOR-10073 Backfisch III
Skipper: Truls Haugen (Brevik Seilforening)
0,950 1:16:08 1:12:19 5 5
6 NOR-10138 DAISY
Skipper: Bjørn Erik Kasnes (Brevik Seilforening)
Hanse 341 0,9310 1:18:53 1:13:26 6 6
7 NOR-4992 Jesper
Skipper: Roy Isaksen (Brevik Seilforening)
Banner 23 0,9321 1:39:12 1:32:27 7 7
8 NOR-10422 Wind Waker
Skipper: Frode Bratlie (Brevik Seilforening)
Bavaria 32 AC 0,8540 13 DNC (13)
8 NOR-3410 Skipper: Ole Jakob Løvsjø (Brevik Seilforening) 0,882 13 DNC (13)
8 NOR-14692 Aries
Skipper: Rune Haugen (Brevik Seilforening)
Afrodite 101 0,87 13 DNC (13)
8 NOR-6403 Skipper: David Sanna (Brevik Seilforening) Maxi 999 0,892 13 DNC (13)
8 NOR-9773 Miss Mc ALL
Skipper: Thor-Helge Fygle Hansen (Brevik Seilforening)
Bavaria 40 AC 0,9120 13 DNC (13)

EXPRESS

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
31.08.16
1 NOR-216 Skipper: Håkon Leth Olsen (Brevik Seilforening) 1 1
2 NOR-135 Skipper: Kenneth Johansen (Brevik Seilforening) 2 2
3 NOR-568 Skipper: Terje Nielsen (Brevik Seilforening) 3 3
4 NOR-94 Skipper: Svein Rørdam (Brevik Seilforening) 4 4
5 NOR-189 Heggem&Hansen
Skipper: VEGARD HEGGEM (Brevik Seilforening)
5 5
6 NOR-530 Skipper: Jørn Fougner (Brevik Seilforening) 6 6
7 NOR-228 Extase
Skipper: Dag Allan Jentoftsen (Brevik Seilforening)
7 7
8 NOR-128 Skipper: Bjørn Nilsen (Brevik Seilforening) 9 DNF (9)
9 NOR-714 Hurramegrundt
Skipper: Øivind-Tore Mylius (Kragerø Seilforening)
11 DNC (11)
9 NOR-1000 Skipper: Rune Bakke (Brevik Seilforening) 11 DNC (11)

KOGG

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
31.08.16
1 NOR-X-74 Laila
Skipper: Tor Anker Jensen (Brevik Seilforening)
7 DNC (7)
1 NOR-X-71 Oryx
Skipper: Oddbjørn Solum (Brevik Seilforening)
7 DNC (7)
1 NOR-X-72 Elwira
Skipper: Finn Coch (Brevik Seilforening)
7 DNC (7)
1 NOR-78 Brevig
Skipper: Øyvind Ingebretsen (Brevik Seilforening)
7 DNC (7)
1 NOR-X-70 Skipper: Harald Amundsen (Brevik Seilforening) 7 DNC (7)
1 NOR-X-84 Skipper: Tore Amundsen (Brevik Seilforening) 7 DNC (7)

OPTIMIST

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
31.08.16
1 NOR-3413 Skipper: Sindre Kalio Andersen (Brevik Seilforening) 1 1

ZOOM8

Plass Seilnr Båt Poeng
1 NOR-160 Skipper: Trym Kalio Andersen (Brevik Seilforening)