Årsavsluttning…Resultater Onsdag 21.september, Sparebank 1 Cup seilas nr 7

Da var sesongen kommet til ende og det hele ble avsluttet med en fin Onsdagsseilas. Den 7 i rekken av Sparebank 1.cup. Mange ville ha med seg denne seilasen som den siste og det var klar tale på brygga som «vi ses neste år», og «en fin sessong». Bedre kan det ikke bli! Båtene rigges nå ned og mange har allerede begynt å ta opp båtene på ulike opplagsplasser rundt omkring.

Vi legger her ut resultatene fra Onsdagens seilas og kommer senere tilbake med en bredere omtale og tilbakeblikk på sessongen 2016. Så følg med!

Resultater finner dere under og om det blir oppdateringer så finner dere de her i sailsystem.

BB11

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
21.09.16
1 NOR-18 Skipper: Ola Aarseth (Brevik Seilforening) 1 1
2 NOR-348 Louise
Skipper: Torunn Sætre (Brevik Seilforening)
4 DNC (4)
2 NOR-284 BB11
Skipper: Hanne Sondresen (Brevik Seilforening)
4 DNC (4)

CRUSING 1

Plass Seilnr Båt Båttype HCP Reell Korrigert Poeng Race 1
21.09.16
1 NOR-10055 Kookaburra
Skipper: Henrik Tangen (Brevik Seilforening)
First 36.7 0,980 1:05:00 1:03:42 1 1
2 NOR-11229 HeiltVilt
Skipper: KNUT MATHISEN (Brevik Seilforening)
Bavaria 42 Match 1,0390 1:06:00 1:08:34 2 2
3 NOR-14041 Skipper: Thomas Reistad (Brevik Seilforening) Elan 380 0,944 1:19:30 1:15:02 3 3
4 NOR-10423 Barolo II
Skipper: Jon Helland (Brevik Seilforening)
Hanse 371 0,9680 1:21:20 1:18:43 4 4
5 NOR-15281 Felicita
Skipper: Henrik Wollenberg (Brevik Seilforening)
Bavaria 40 0,9260 1:37:00 1:29:49 5 5
6 NOR-14740 Danica
Skipper: Knut Helmundsen (Brevik Seilforening)
Hanse 400 0,9410 1:35:40 1:30:01 6 6
7 NOR-14730 Chill Out
Skipper: Vibeche Hafenbrædl (Brevik Seilforening)
Bavaria 340 CR 0,9425 1:42:10 1:36:17 7 7
8 NOR-11147 Anker 6
Skipper: Nina Klavenes (Brevik Seilforening)
Bavaria 42cr 0,9870 1:49:19 1:47:53 8 8
9 NOR-11313 Snakkas
Skipper: Frode Johansen (Brevik Seilforening)
1,038 1:00:00 1:02:16 10 DNF (10)
10 NOR-158 NN
Skipper: Tom Lande Iversen (Brevik Seilforening)
X35 OD 1,0150 15 DNC (15)
10 NOR-9773 Miss McAll
Skipper: Thor-Helge Fygle Hansen (Brevik Seilforening)
Bavaria 40 AC 0,9120 15 DNC (15)
10 NOR-10259 Elvira
Skipper: Tore Øyvind Moen (Brevik Seilforening)
Sun Legende 41 0,9390 15 DNC (15)
10 NOR-6478 Banzai
Skipper: Alf Førli (Brevik Seilforening)
0,944 15 DNC (15)
10 NOR-14541 Gøy På Vannet
Skipper: JAN OVE LORENTZEN (Brevik Seilforening)
HP 1030 1,0330 15 DNC (15)

CRUSING 2

Plass Seilnr Båt Båttype HCP Reell Korrigert Poeng Race 1
21.09.16
1 NOR-4992 Jesper
Skipper: Roy Isaksen (Brevik Seilforening)
Banner 23 0,9321 0:44:30 0:41:28 1 1
2 NOR-14692 Aries
Skipper: Rune Haugen (Brevik Seilforening)
Afrodite 101 0,87 0:49:50 0:43:21 2 2
3 NOR-10073 Backfisch III
Skipper: Truls Haugen (Brevik Seilforening)
0,950 0:46:00 0:43:42 3 3
4 NOR-4489 Impuls
Skipper: Sondre Ditlefsen (Brevik Seilforening)
Mixer 0,8950 0:50:25 0:45:07 4 4
5 NOR-10422 Wind Waker
Skipper: Frode Bratlie (Brevik Seilforening)
Bavaria 32 AC 0,8540 0:53:14 0:45:27 5 5
6 NOR-3410 Skipper: Ole Jakob Løvsjø (Brevik Seilforening) 0,882 0:54:42 0:48:14 6 6
7 NOR-6403 TBA
Skipper: David Sanna (Brevik Seilforening)
Maxi 999 0,8920 14 DNC (14)
7 NOR-9773 Miss Mc ALL
Skipper: Thor-Helge Fygle Hansen (Brevik Seilforening)
Bavaria 40 AC 0,9120 14 DNC (14)
7 NOR-6490 NENA
Skipper: Egil Søyland (Brevik Seilforening)
Aphrodite 101 0,8780 14 DNC (14)
7 NOR-10138 DAISY
Skipper: Bjørn Erik Kasnes (Brevik Seilforening)
Hanse 341 0,9310 14 DNC (14)
7 NOR-6440 Skipper: Kjetil Hornes (Brevik Seilforening) Maxi 999 0,892 14 DNC (14)
7 NOR-14427 Berenike
Skipper: Pål Klavenes (Brevik Seilforening)
Bavaria 36 AC 0,9380 14 DNC (14)
7 NOR-6403 Skipper: David Sanna (Brevik Seilforening) Maxi 999 0,892 14 DNC (14)

EXPRESS

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
21.09.16
1 NOR-216 Skipper: Håkon Leth Olsen (Brevik Seilforening) 1 1
2 NOR-228 Extase
Skipper: Dag Allan Jentoftsen (Brevik Seilforening)
2 2
3 NOR-128 Skipper: Bjørn Nilsen (Brevik Seilforening) 3 3
4 NOR-135 Skipper: Kenneth Johansen (Brevik Seilforening) 4 4
5 NOR-714 Hurramegrundt
Skipper: Øivind-Tore Mylius (Kragerø Seilforening)
5 5
6 NOR-530 Skipper: Jørn Fougner (Brevik Seilforening) 6 6
7 NOR-568 Skipper: Terje Nielsen (Brevik Seilforening) 7 7
8 NOR-189 Heggem&Hansen
Skipper: VEGARD HEGGEM (Brevik Seilforening)
8 8
9 NOR-1000 Skipper: Rune Bakke (Brevik Seilforening) 9 9
10 NOR-94 Skipper: Svein Rørdam (Brevik Seilforening) 10 10

KOGG

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
21.09.16
1 NOR-X-72 Elwira
Skipper: Finn Coch (Brevik Seilforening)
1 1
2 NOR-X-71 Oryx
Skipper: Oddbjørn Solum (Brevik Seilforening)
2 2
3 NOR-X-74 Laila
Skipper: Tor Anker Jensen (Brevik Seilforening)
7 DNC (7)
3 NOR-78 Brevig
Skipper: Øyvind Ingebretsen (Brevik Seilforening)
7 DNC (7)
3 NOR-X-70 Skipper: Harald Amundsen (Brevik Seilforening) 7 DNC (7)
3 NOR-X-84 Skipper: Tore Amundsen (Brevik Seilforening) 7 DNC (7)

OPTIMIST

Plass Seilnr Båt Poeng
1 NOR-3413 Skipper: Sindre Kalio Andersen (Brevik Seilforening)

ZOOM8

Plass Seilnr Båt Poeng
NOR-160 Skipper: Trym Kalio Andersen (Brevik Seilforening)