Resultater vårserien. Regatta 2

Sludd, regn, 3 grader og vekslende vind. De tøffeste møter alltid til Start

CRUISING I

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Vårserie 2
10.05.17
1 NOR-11736 Skipper: Jan Ove Olsen (Brevik Seilforening) 0:47:52 0:49:23 1 1
2 NOR-11313 Snakkas
Skipper: Rune Halvorsen (Brevik Seilforening)
Bavaria 42 Match 0:48:30 0:50:14 2 2
3 NOR-10423 BaroloII
Skipper: Jon Helland (Brevik Seilforening)
0:53:30 0:51:34 3 3
4 15281-15282 Felicita
Skipper: Therese Wollenberg (Brevik Seilforening)
Bavaria 40 0:56:14 0:52:04 4 4
5 NOR-14740 Danica
Skipper: Knut Helmundsen (Brevik Seilforening)
Hanse 400 0:55:32 0:52:15 5 5
6 NOR-14541 Gøy På Vannet
Skipper: JAN OVE LORENTZEN (Brevik Seilforening)
HP 1030 0:51:26 0:52:58 6 6
7 NOR-11147 Anker 6
Skipper: Nina Klavenes (Brevik Seilforening)
Bavaria 42 cruiser 1:08:10 1:06:48 7 7
8 NOR-14041 Alabama
Skipper: Thomas Henrik Reistad (Brevik Seilforening)
ELAN 380 9 DNC (9)

CRUISING II

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Vårserie 2
10.05.17
1 NOR-7864 Allegro
Skipper: Gunnar Hannibal Lie (Brevik Seilforening)
Maxi 999 0:35:20 0:31:18 1 1
2 NOR-15401 Break A Leg 4
Skipper: Henrik Stensrød Andresen (Brevik Seilforening)
Dufour 335 0:41:13 0:36:53 2 2
3 NOR-4489 Impuls
Skipper: Sondre Ditlefsen (Brevik Seilforening)
Mixer 0:44:24 0:39:38 3 3
4 NOR-10422 Wind Waker
Skipper: Frode Bratlie (Brevik Seilforening)
Bavaria 32 AC 6 DNC (6)
4 NOR-6490 Nena
Skipper: Egil Søyland (Brevik Seilforening)
Aphrodite 101 6 DNC (6)

EXPRESS

Plass Seilnr Båt Poeng Vårserie 2
10.05.17
1 NOR-216 Retro
Skipper: Håkon Leth-Olsen (Brevik Seilforening)
1 1
2 NOR-568 nn
Skipper: Terje Nielsen (Brevik Seilforening)
2 2
3 NOR-1007 Hønse-Lovisa
Skipper: Anders Werner (Brevik Seilforening)
3 3
4 NOR-2009 #kjettingføre
Skipper: Øivind-Tore Mylius (Kragerø Seilforening)
5 DNC (5)

LASER 4.7

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
10.05.17
1 NOR-206870 Ragnar
Skipper: Ragnar Spilling Olsen (Brevik Seilforening)
2 DNC (2)

OPTIMIST

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
10.05.17
1 NOR-160 Nn
Skipper: Trym Kallio Andersen (Brevik Seilforening)
3 DNC (3)
1 NOR-3413 Kuling
Skipper: Sindre Kallio Andersen (Brevik Seilforening)
3 DNC (3)